Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik jobb? És biztonságos?...

Melyik jobb? És biztonságos? (Lent olvasd)

Figyelt kérdés
Eldöntöttem végül, hogy csini helyett akkor hörcsögöm lessz. De a kérdés, hogy aranyhörcsögöm legyen vagy pedig dzsungi hörcsög? Mindegyik nagyon kis szelídnek tűnik, még régebben volt anyáéknak aranyhörcsögük, de arra én nem emlékszem. Eddig nekem csak dzsungijaim voltak, nagyon szelídek szerintem és akkot tuti az aranyhöri is. Mindig foglalkoznék velük stb..Csak hogy mi mindig eddig kisállat kereskedésből vettük a hörcsögöket, nagyjából 2 évet bírt mindig mindegyik, viszont azt tudom, hogy sokan mondjátok hogy onnan nem szabad venni. Nem tudom hogy honnan máshonnan vennénk..Biztonságos onnan venni? Mert ez fontos! (Előre is mondom hogy most azért teszek fel egy csomó kérdést mert nem akarom külön-külön!) Valaki betudna még linkelni olcsóbban terráriumokat? Abba szeretném majd a hörimet tartani. Köszönöm előre is

2021. júl. 5. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
A dzsungik szelídebbek mint az aranyhörik, kézhez szoktatni könnyű a dzsungit, ha valami kérdésed van akkor privátba írj
2021. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kereskedésből ne vegyél állatot kérlek. Leírtam az előző kérdésednél a 2 tenyésztőt meg az alapítványt. Velük vedd fel a kapcsolatot. Illetve fbn lépj be a 4 ezer fős Hörcsög imádók csoportba.
2021. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
És lepontozni nem tudom miért kell mert van egy dzs. Hörim.. tapasztalt vagyok
2021. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ha rosszul bánsz vele az lesz a dzsungel könnye :'(
2021. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Az aranyok lomhábbak. A dzsungik sokkal pörgősebbek. Ez az általános tapasztalat.


Nem attól lesz tapasztalt valaki hogy van egy hörcsöge. Nálam már vagy 100 megfordult mert a Hörcsögmentés egyik ideiglenes befogadója vagyok. Mind egy külön egyéniség. Sok borzasztó helyről jött és szuper volt látni rajtuk ahogy kivirultak.

2021. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az aranyhörcsögeim sokkal nyugisabbak, szelídebbek voltak + nagyobbak is, könnyebb megfogni őket.

Mekkora terráriumba tervezed tartani? Hátha tudok egy olcsóbbat.

2021. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ez a 6. válaszolónak. Igazából tök mindegy csak elég legyen neki és megfelelő nekik.
2021. júl. 5. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
2021. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
2021. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!