Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerinted meg fog gyógyulni?...

Szerinted meg fog gyógyulni? és mit tehetnénk érte?

Figyelt kérdés

szóval.. tegnap a bátyám és a haverja cangázás közben találtak egy pici és beteg nyuszit:s (értsd: tiszta csipa és seb a szeme, ki sem tudja nyitni, csontsovány, seb van az orrán, a füle végén, és a füle olyan mintha egy párszor már begyógyult volna.:s) a szemét kamillateával borogatjuk és törölgetjük, mert a kis csipás cicáknál bevált, és nála is segíteni látszik, és adtunk neki rengeteg levelet, almát meg karalábét.. mostmár nagyon boldog:) de egyik probléma sem múlt el

. _ . :( szóval szerinted meg fog gyógyulni? és mit tehetnénk érte?


2010. aug. 26. 23:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen csak sovány és barna-fehér foltos:)

2010. aug. 26. 23:07
 2/24 anonim ***** válasza:
hát. ha eszik és javulni látszik a szeme akkor valószínűleg meg fog gyógyulni. hiszen úgy tűnik a szervezete még nem adta fel. de én azért megnézetném egy állatorvossal! mindenesetre hizlald fel. ha normál testsúlya van és kap elég tápanyagot több az esélye.
2010. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
rengeteget eszik és ugrál:D szóval életerős kis nyuszi:) igen állatorvoshoz el kéne vinni:s
2010. aug. 26. 23:17
 4/24 anonim ***** válasza:
hmm... akkor valószínűleg fel fog gyógyulni! :) amúgy a szemét óvatosan kend kamillával! mert ha pl.: az egyik el kezd gyógyulni és te épp törölgeted a betegebbet amiről átfolyik a bacis kamilla lé a másik szemére. nos akkor az történik hogy visszafertőzi önmagát! szóval erre nagyon figyelj!
2010. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
rendben!:)
2010. aug. 26. 23:24
 6/24 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy egy ilyen törpenyuszinak mennyi az ideális súlya?
2010. aug. 26. 23:25
 7/24 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti nekem nem volt törpenyulam de unokatesómnak igen. körülbelül 3-5 kg lehetett (de ez csak sacperkb. mert nem mértem meg) amúgy eléggé nagy volt az a nyúl.


de itt egy oldal [link] remélem segít! :)

2010. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi hogy így segítesz:D
2010. aug. 26. 23:36
 9/24 anonim ***** válasza:
nincs mit! ^^
2010. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj, hogy mit adsz neki enni, mert a nyuszik nagyon könnyen felfújódnak ám! Se káposztát, se karalábét nem lehet nekik adni, füvet is csak akkor, ha már hozzászokott kiskorától, mert különben hasmenése lesz.

Sajnos azt nem tudom, hogy mivel kéne etetni, mert nekem nincs nyulam, de puffasztókkal vigyázni kell, ez más kisrágcsálónál is problémás.

2010. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!