Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor aktív a nyúl?

Mikor aktív a nyúl?

Figyelt kérdés
A nyúl nyáron mikor aktív? Mikor lehet legnagyobb eséllyel látni?

2021. júl. 8. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Este, amikor nincs meleg.Éjszaka.
2021. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyúl főként szürkületi állat, alkonyatkor a legaktívabb, de túlnyomórészt alkonyatkor, és éjszaka mozog.
2021. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezei nyulakat én 5-6 óra körül még bőven látok, aztán újra már csak 19-20 óra tájékában.
2021. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
71%
Amikor üldözi a farkas.
2021. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy telkem egy erdő mellett amit a vadnyuszik imádnak mivel lucernával van beültetve. Ahogy előttem is írták, leggyakrabban szürkületkor és éjszaka lehet őket látni, ettől függetlenül előfordulnak más napszakban is. Láttam már hajnalban, délben és délután is.
2021. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hazikedvenckent tartott torpenyul, ami egy faj az uregi es a hazinyullal, szinten ejszakai allat. Hajnali negykor nagy az ugra-bugra. Este elenkulnek. Napkozben elvezettel szunyalnak, persze az akkor osztogatott kajara felkelnek, de egeszsegesebb a sajat ritmusukban tartani oket.
2021. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!