Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha kutyát és macskát is...

Ha kutyát és macskát is szeretnék házában együtt tartani, hogy érdemes őket örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy örökbefogadok egy menhelyről egy cicát és egy kutyát is. Azt szeretném, ha jól kijönnének egymással, szeretnék egymást. Először a cicát érdemes kihozni, és utána a kutyát, vagy fordítva? Egy idősebb kutyusnak és cicusnak szeretnék segíteni, az életkoruk okozna gondot az összeszoktatásban?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! :)



2021. júl. 10. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban olyan kutyát válassz, ami nem ugrik neki minden mozgó dolognak. A sorrend lényegtelen. De szerintem a menhelyen tudnak neked segíteni
2021. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi először cicát fogadtunk örökbe. Később elmentünk menhelyre kutyáért, mondtuk hogy cica mellé szeretnénk. Azt mondták hogy ne vadászkutya legyen. Kaptunk egy terelőkutyát, nagyon jól kijönnek, a cica szereti őt. Kezdetben persze a cica nagyon félt, de igazából a kutya is félt a cicától, mostmár nagyon jól kijönnek.
2021. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a spániel kan együtt aludt a kandúrral.

A kutyus már megvolt, a macska nálunk született. Imádták egymást.

A kutyám, lévén hogy vadászkutya volt, minden nás macskát üldözött. De a sajátot nem :))

2021. júl. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a lényeg, hogy mondjátok a menhelyen hogy cica mellé szeretnétek, szerintem találtok olyan kutyust aki megfelel, ha esetleg nem is a legelső menhelyen. A cica pedig szerintem meg fogja szokni a kutyát, ha az nem akarja bántani.
2021. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!