Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet rókát csalogatni?

Hogyan lehet rókát csalogatni?

Figyelt kérdés
A környéken vannak rókák de csak egyszer tudtam látni. Hogy tudnám elérni hogy többször láthassam? Van valami ami vonza őket? Illetve mikor lehet a leggyakrabban látni őket?

2021. júl. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ne csalogasd, nem is kell, hiszen mindenhol ott vannak, és ne etesd őket semmiképpen! Az ő épségük a tét, minél kevésbé szokjanak emberhez.

Menj ki egy tisztásra és figyelj, ne a telefonod bámuld, és maradj teljes csöndben, ennyi kell. Én 1-2 naponta látok birkózó kölyökrókákat, őzeket, nyulakat. 8 után érdemes elindulni, akkor már előbújnak. De mégegyszer mondom, tilos etetni őket vagy bármi.

Csak csönd, türelem, megfelelő hely, és megfelelő időpont kell.

2021. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
ledugod az ujjad
2021. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Én délután és estefelé láttam a legtöbbet, régebben hajnalban is jártam biciklizni akkor mintha nem láttam volna annyit,etetni-csalogatni felesleges és tilos is.
2021. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd békén a rókát, vadállat! Nem kell csalogatni, mert több kárt csinálsz vele neki, mint hasznot. Nem kell, hogy barátságos legyen és megbízzon az emberekben, mert az életébe kerülhet.
2021. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pucsitasz az erdőben meztelen és varsz!!
ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!