Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög belelép az itatójába(?)

A hörcsög belelép az itatójába(?)

Figyelt kérdés
vettünk neki kerámia itatót, nem raktunk bele sok vizet, mivel belelépett és ott álldogált. szerintem nem tudja, hogy abból kéne innia. tippek?

2021. júl. 16. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Önitatót ajánlott használni, de ha eddig nem használt önitatót, meg kell mutatni neki, hogy működik.

A kerámia itatótálakba mindig belelépnek a hörcsögök (van néhány kivétel, aki kerüli, de mint a fehér holló), ami így nyáron csak-csak, ha nincs huzat valószínűleg nem fázik meg, de ősszel-télen garantált betegség.

2021. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ráadásul a kerámiát telefötri alommal. Szóval jobb az önitató, de pancsoló ak nyáron bent hagyhatod.
2021. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Na igen, ez a másik, mindig tele van cuccal, pár éve volt olyan hörink, aki konkrétan oda köpte időnként a pofazacskója tartalmát, akkor vettük meg az önitatót. :)
2021. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat, eddig meg nem volt horcsogom szoval eleg amator vagyok a temaban😅

terrariumom van, arra is ralehet rakni az onitatot?

2021. júl. 16. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ezt az oldalt olvasd el: [link]

Ha túl kicsi a terrárium (és a futókerék), akkor próbáld meg visszavinni és nagyobbra cserélni ott ahol vetted.

2021. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utanaolvastam mielott megvettuk, futokorongunk van mivel kerekbol csak racsos volt. terrarium pedig eleg nagy, de koszi 😊
2021. júl. 16. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor örülök, végre valaki, aki ELŐRE tájékozódik! :D
2021. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nálam jelenleg 4 hörcsög van, ők a Hörcsögmentés gazdira váró állatai. Mindegyik kerámia tálból kap inni, nem lépnek bele. Egyenes tetejű házon van mindegyik tál, így nem megy bele az alom. :) De a golyós itató is jó. Azt dróttal be tudod lógatni a terráriumba.
2021. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
az enyémek is végiggázoltak bármin, kaján, itatón (emiatt önitatóra váltottam)
2021. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

még lenne 1 kérdésem. a furdeto homokot milyen gyakran kell cserelni?

ugye csak futokorng volt, ami nem racsos. szerintem nem jott ra hogy kene azon futkoraszni. Hetfon megprobalunk nezni egy masik allatkereskedesben kereket.

2021. júl. 17. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!