Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van felpuffadva a...

Miért van felpuffadva a hörcsögöm? Mit csináljak hogy ne legyen felpuffadva?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm fel van puffadva,de nem tudom miért.Ahol vettük azt mondták vagy nehezen kakil vagy beszorult a levegőt,és vigyük el állatorvoshoz.Nekünk sajna nincs annyi pénzünk,hogy elvigyük,mert kezdődik a suli.Kakilni rendesen kakil,sőt,még többet is,mint ezelőtt.Akkor lehet,hogy a levegő van beszorulva.Amikor megfogtam nagyon kemény a hasa.Miért?Mit csináljak?
2010. aug. 27. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

nem gondolkoztál még azon, hogy nem kéne hörcsögöt tartani, ha nincs pénz állatorvosra?


ha nem viszed el, ezer százalék hogy meghal. láttam már nem egy ilyen esetet.

és nem lesz könnyű halála, elhiheted...szenvedni fog.

2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tengeri malacom volt nem rég beteg. Az orvos az egészségeset ingyen megvizsgálta a betegnek inekciót 800 forintért adott 3alkalom volt tehát 2400 forint ennyi pénzetek csak akad.
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nyíregyházán lakok és nem tudom,hogy ott az állatorvos mennyi.
2010. aug. 27. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne adj neki karalábét (csak a levelét szabad, megmosva!), káposztát, kelbimbót, karfiolt. Ezek puffasztják fel. És a citrusféléket se szabad neki adni. Szerintem egy pár napig kukoricát (főtt, nyers vagy popcorn formában se!), borsót, babot se adj neki.

Nem szabad csokit, kakót se adni neki.

Reménykedj, hogy diétára fogva pár nap alatt kiheveri.

Én szurkolok neki! :-)

2010. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi.Karalábét(levelét),káposztát,kelbimbót,karfiolt, citrusféléket,borsót,babot sose adok neki csak kukoricát.

Csokit,kakaót se szoktam neki adni.Múltkor anyukámnak volt szülinapja(aug.14.),akkor adtam neki habos túrótortából a habot de csak egy kicsit.Vasárnap lesz 2 hete hogy kimentem a mamámhoz és múlt hét vasárnap mondták a szüleim,hogy fel van puffadva.Lehet,hogy a torta habja miatt puffadt fel?

2010. aug. 27. 21:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát azt azért nem hiszem, hogy a hab miatt... Így viszont fura a helyzet... :S

Sajnos nincs több ötletem... :(

2010. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Adtál neki k betűvel kezdődő zöldséget?
2010. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki K betűvel kezdődő zöldséget.
2010. aug. 28. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Addig is próbálj meg szerintem 0,5 ml Espumisan emulziót adni neki fecskendőből a szájába vagy valahogy kiskanállal.
2010. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma észre vettem,hogy szegénynek hideg a teste.Ez miért van? Meg fog halni? Vagy téli álmot fog aludni?
2010. aug. 29. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!