Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 3 hónapos macskánkánt...

A 3 hónapos macskánkánt megtámadta a kutyánk, túl fogja élni?

Figyelt kérdés
Nagyon háklis rá ez a nyomorult kutya, ha evés közbe odamegy hozzá a macska, és adott neki.. azóta a macska bágyadt, nem evett délben, csak összekuporodva fekszik. Dorombálni és lassan járni még tud.. mit tudunk vele tenni?

2021. júl. 21. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Állatorvos esetleg? Valószínűleg belső sérülései vannak. A dorombolás jelenleg arra utal, hogy fájdalmai vannak, azt akarja ilyen módon csillapítani.
2021. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az elsőnek, vidd orvoshoz!!
2021. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sürgősen vidd el állatorvoshoz. Ez a teendő ilyenkor, nem pedig az, hogy hozzá nem értő fórumozóktól érdeklődsz.
2021. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem ertem ezeket a kerdeseket komolyan.. a kerdezoknek annyi eszunk sincs, hogy az allatorvosra gondoljanak rogton?

Vagy nincs penz ra? Ja, hat az van, hogy meg kell oldani vagy nem kell allatot tartani, ennyire egyszeru.

2021. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hogy a francba ne dorombolna! Még a haldokló macska is dorombol mert nyugtatja magát!

Neked tényleg nem az állatorvos volt az első gondolatod?


Valószínűleg belső sérülései vannak és állatorvos nélkül szépen lassan, kínok között fog meghalni.


Szóval két választásod van, vagy állatorvoshoz viszed vagy kiírsz még néhány kérdést, hogy "Levegőt venni még tud, mit tudunk vele tenni?"

2021. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Látom sértette egyesek lelkét a válaszom. Attól még az vagy amit írtam. Töröltesd ezt is..
2021. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Áshatod a gödröt, ha nem viszel el orvoshoz. A belső vérzés halálos, csak az állatorvos tud segíteni. Eltörhetett több bordája is, valószínűleg haldoklik. A kutyát meg tán nevelni kéne, nem "nyomorult"-ozni.... Ne tarts állatot, ha se nevelni, se orvoshoz vinni nem tudod őket.
2021. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Lóf4szt. Írd ki szerintem facebookra, posztolj pár fotót instára, meg egy videót is tiktokra. Nehogy elvidd dokihoz, nehogy. Az túl logikus lenne.

Majd a kommentelők küldik a gyógyító energiát.

2021. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Imádom az ilyen kérdéseket... "kutya / macska haláltusáját vívja, vajon meggyógyul attól, hogy nézegetem?" Aztán ha valaki szól, hogy esetleg dokihoz kell vinni, a kérdező csak vergődik vagy eltűnik.
2021. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az előttem válaszolóknak, ha még él egyáltalán szegény macska vidd el orvoshoz ha még nem tetted meg. Belső sérülései vannak.
2021. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!