Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan távolítsam el a gumot?

Hogyan távolítsam el a gumot?

Figyelt kérdés
A nyuszim oroszlánfejű és nagy a szőre állandóan fésülöm , de a hasához nem tudtam sose igazán hozzáférni. És most észrevettem nagy gumó van a kis hasán . Próbáltam kiszedni , de csak kis részeket sikerült . Hátára nem lehet tenni , de îgy se maradhat . Kozmetikus nem tudom mit kezdeni ezzel egyedül . Szerintem lekellene borotválni az egész hasát . De hogy ? Nagyon mérges vagyok magamra . Kérem valaki segítsen ! Köszönöm

2021. júl. 23. 17:28
 1/7 sipylos válasza:
31%
Talán altatásban!
2021. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%
Xanax. 1/2 szem.
2021. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Kozmetikus nem altathat és a nyulakat amúgy is extrém rizikós altatni.

Viszont úgy simán megoldja hogy te tartod a levegőben a hóna alá nyúlva, ő meg leszedi.

A kozmetikusok már mindenféle esetet láttak és nagyon ügyesek és kreatívak, meg fogja oldani.

2021. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy esetleg, talán állatorvoshoz kéne vinni, ha láthatóan valami baja van? Ki tudja, hogy mitől van az a gumó, akár komolyabb problémát is jelenthet.
2021. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus ezt megoldja, nem a világvége hogy a nyulad nem szereti a poci-simit. Te megtartod, ő lekapja gyorsan a kis szőrcsomót és meg is vagytok.
2021. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez csak szőr egybe szóval nem hinném komoly gond lenne , csak mégis..

akkor keresek egy kozmetikust aki eltud elvállja.

2021. júl. 23. 19:32
 7/7 sipylos válasza:
74%
az állatorvos is meg tudja csinálni. Ha ott kell műteni éppen, akkor bőrig le kell borotválnia a részt.
2021. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!