Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fressnapfbna lehet olyan...

Fressnapfbna lehet olyan cumis fecskendőt venni ami jó lehet egy kerti pele babának?

Figyelt kérdés
Most találtam, nagyon pici. Egyenlőre csináltam egy fészket neki és jobb híján vizezett tehéntejet kapott enni egy picit. Most kb 1 óra múlva tudok elmenni a Fressnapfba, csak az van a környéken.
2021. júl. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sima fecskendő is jó neki, gyógyszertárban tudsz venni.
2021. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy pipettával sikerült most újra megetetni, az akkor nem lesz olyan fontos ha továbbra is elfogadja. Tápszerből a macskatápszer is jó? Mert az lesz szerintem, de rágcsálónak való nem hiszem.
2021. júl. 26. 13:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és mennyi időnként kell etetni? Mert azt tudjuk hogy nincs még 18 napos, hisz csukva van a szeme.
2021. júl. 26. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt én is csak guglizni tudom:)

[link]

[link]

2021. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár ez nem a kerti peléről szóló leírás, de a célnak meg fog felelni.
2021. júl. 26. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mellékelt kép mutatja a mogyorós és a kerti pele csontvázát:

[link]

2021. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1ml-es fecskendő szerintem jó, a cumikat inkább kiscicáknak/kutyáknak ajánlják, ők nagyobbak, vagy nagyon pici állatoknál láttam már hogy ecsettel etették őket.

Mindenképp konzultálj állatorvossal/vadasparkkal hogy mit szabad neki adni, mikor újszülött tengerimalacot kellett etetnem ott például cicatejpótlót kapott.

2021. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!