Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lenne pár kérdésem a tengerima...

Lenne pár kérdésem a tengerimalacokról?

Figyelt kérdés

1.elég neki alomanyagként a széna plusz törölköző?

2.törölközőn, pléden és fürdőszoba szőnyegen kívül lehet neki berakni más anyagot? Ha igen akkor milyen féléket?

3.milyen gyakran lehet kitenni legelni?

4.mennyire fújja fel a friss fű, lóhere és pitypang?



2021. júl. 27. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Törölközőt, plédet berakni? Mi van?

Forgácsot kell a ketrecbe rakni pl, ha erre gondoltál.

2021. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezen akadt fent az én szemem is, heti 2-3 törülközőt akarsz venni a malackának? A fiamnak biztos nem engedném, hogy betegye a mosógépbe.
2021. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
2-es nyugodtan betehetnéd a mosógépbe. Az én tengerimalacomnak vannak kis plüssállatai és párnája is, a forgácsot le szoktam szedni róla, majd a csapban előmosom szappannal aztán beteszem simán a gépbe, nem lesz semmi baja (így járok el azokkal a plédekkel is, amiket leteszek, ha kint van játszani)
2021. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyen törölközőt vagy anyagot mi nem tettünk be neki. Faforgács volt az alom.

Mikor már jó idő volt, naponta kitettük a kertbe, de mondjuk nálunk valaki mindig kint van a kertben és tudtuk figyelni.

2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig lehet neki berakni törölközőt a tengerimalacok.hu oldalon olvastam. És légy szíves válaszoljatok a többi kérdésemre is.
2021. júl. 27. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan rakhatsz be törölközőt, plédeket, de lehetőleg legyen neki faforgács és/vagy széna is neki. Akár egész nap is kint lehetne, de azért mindig legyen valaki aki figyel rá. Mi panelházban laktunk, és külön ültettünk neki füvet, ami ha megnőtt, mindig lelegelte. Nagyon szerette.
2021. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.😊
2021. júl. 27. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt is rengeteg tudnivalót megtalálsz róluk:

[link]

2021. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!