Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Változtathat színt a törpe...

Változtathat színt a törpe hörcsögöm?

Figyelt kérdés

kérlek értelmes válaszokat írjatok.

2 hete van meg a hörcsögöm, de mikor megkaptam csak a kis feneke felett volt egy barna folt. Azt veszem észre, hogy kezd barnulni (??). Alapból vajszínű a höri.



2021. júl. 27. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Előfordulhat, láttam már dzsungáriait aki normál színnel kezdte, aztán pár hét alatt kifehéredett és olyan is maradt.
2021. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg winter white. Ez azt jelenti, hogy az első telükön kifehérednek. Csak ez néha időben megcsúszik. 😋


Az országban kapható dzsungik igazából hibridek, mert a felmenőik között fajtiszta dzsungik és fajtiszta campbellek is vannak. A campbellek nem váltanak színt. Így attól függ a változás, hogy ezt mennyire örökölte. Van, hogy nem váltanak színt egyáltalán. Van, hogy csak részben, foltokban.

2021. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Előző vagyok. Itt van egy szuper írás a hibridségről:

[link]


Ide pedig érdemes belépned:

[link]

2021. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hűha, köszi a válaszokat, ment a zöld pipa 🤗
2021. júl. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!