Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg? (Lent)

Hogyan győzzem meg? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval néztem egy nagyon jó ketrecet. Ez nyusziknak való de teljesen tökéletes egy hörcsögnek. Anyának mutattam de azt mondja hogy szerinte túl nagy. Pedig nem az, és azt mondta hogy a hörcsögöknek kicsi hely kell mert elvesznek a nagyban. De nekik igen is nagy hely kell, minél nagyobb annál jobb, nem? Szóval megtudnátok győzni hogy nagy ketrec igen is jó nekik? Köszönöm!

2021. aug. 3. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy tul nagy, csak arra figyelj, hogy a ketrec racsai kozel legyenek egymashoz, kulonben a horcsog kipreselei magat kozotte, legalabbis a torpehorcsog biztosan, volt nekem is, de uveg terrariumban kellett tartani mert kulonben szökni probal, mellette minden nap kiengedtem kicsit a szobamba felugyelet mellett. Egy aranyhorcsoggel talan nem lesz ilyen problema.
2021. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, túl nagy ketrec nincs, csak túl kicsi.
2021. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a megfelelő méretű és racsozasu ketrecet hörcsögnek 😊

[link]

2021. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hörcsög több kilométert is bejár a vadonban egy éjszaka alatt, nincs olyan nekik hogy túl nagy, az egész életét itt kell leélnie, az hogy nem látja meg azonnal hol van a ketrecben egyéni probléma. Magányos állat, szóval csak maga van ott ha unatkozik, ha anyukádat bezárnánk 2-3 évre egy szobába valószínű ő is minél nagyobb helyet akarna ha már ott kell ülnie egész nap.
2021. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!