Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam 5db baba egeret, a...

Találtam 5db baba egeret, a kukorica tárolóban. A szemük még nem nyílt ki, de már szőrük van. Mit adhatok nekik enni, eggyáltalán életben maradhatnak az anyjuk nélkül? Lécci írjatok! Nem akarom megölni őket!

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

jajj de édesek lehetnek:)

NEHOGY MEGÖLD

amúgy az egér mindenevő: sonka,kolbász,zöldség, minden mehet nekik vagyis azért nem minden de elég sok minden megesznek és nem válogatósak:)

2010. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerinem az anyjuk nélkül elpusztulnak. vagy fogd be az anyjukat is, vagy tedd vissza oda őket ahol találtad
2010. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha még a szemük sem nyílt ki akkor nemhiszem hogy életben maradnának.

lehet kapni némelyik boltban olyan kis cumisüveget ami ilyen kis rágcsálóknak való.

nézz szét fressnapfban meg sok kisállat boltban

2010. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

de ezt honnan lehet tudni hogy az anyjuk nem jön vissza?

nem lehetne valami ház félét rájuk tenni macska ellen? kis lyukkal ahol a mama egér befér, már ha előkerül :-o

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem akarom bántani őket, csak nem tudom, hogy esznek már rendes táplálékot? van eggyáltalán foguk?
2010. aug. 29. 18:58
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem nálunk volt, és ahol voltak, ott a macskát simán rájuk engedték volna:(
2010. aug. 29. 19:00
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát, nem tudom, de az biztos, hogy az egér kártevő állat, én nem tartanám őket a házamban, főleg az ilyen vad barna fajtát...Ezért tartom a macskám...Bocsi, de ez a véleményem...:/
2010. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Egeret nevelgetni? Legnagyobb ellenségem! Tudod milyen gyorsan elszaporodnak és mennyi betegséget terjesztenek? Milyen lény vagy te, hogy így véded őket?
2010. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Adjál neki füzetet, tankönyvet, újságot.
2010. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem fog megmaradni kinyilt szem nélkül kell még nekik az anyatej
2010. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!