Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
az udvarban találtam egy sünt.Minél előbb el kéne szállítsam valahova mivel a kutyám folyamatosan bántani akarja. A kert teljesen zárt, szóval nem is értem hogy tudod be jönni. Valakinek van ötlete hova vihetném? Esetleg jó megoldás lenne ha a tisza erdőjébe vinném és ott hagynám?
2021. szept. 5. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem igen, de ha kicsinyei vannak, akkor nem jó ötlet elvinni messzire.

Esetleg valami más megoldás?

Valami forgalomtól mentes helyre ami a házatok mellet van nem tudnád vinni?

2021. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyedül van és már elég nagy.

Az a gond hogy nagyon pici utcába lakok a következő utca viszont a főút :/

2021. szept. 5. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy nem látod a kölykeit, nem jelenti azt hogy nincsenek neki.
2021. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Kutya nem tud a sünben elég nagy kárt tenni. Nem barátjai egymásnak, de a kutya álkapcsa és a sün tüskéi közül a sün kerül ki győztesként. A sün egész haszonos állat tud lenni, ha nem a kutyakaját eszi, a kutya tálkájába teljes tüskézetével belefeküdve. Legjobb, ha jobb helyre rakod a kutyatálat.
2021. szept. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem igaz kedves utolsó. Nálunk ha nem veszem észre a kutya addig cseszteti a sünt ameddig nem sikerül megölnie. Idén egy sem esett áldozatul de tavaly sajnos 2 is.
2021. szept. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 17 év alatt egy sün se kapott szívrohamot, hiába minden bánásmódnak. Egy rosszalkodó Malinois követte el, nem tudom mi van nektek. Amstaff terrier? Vagy egy Chivava tudja hogy kell megállítani a sünt a vacsorától?
2021. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!