Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ehet boltban és...

Tengerimalac ehet boltban és zöldségesnél kapható gyümölcsöt-zöldséget? Azt olvastam valahol, hogy a vegyszerezés miatt nem ajálják, csak a bio boltokat. Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A mieink a boltit ették, és végelgyengülésben pusztultak el matuzsálem korukban. Sőt, a hörcsög és a deguk is azt kapták. Köszönték szépen, semmi bajuk nem volt öregkori halálukig.
2021. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is a boltban & piacon vásárolok.Nem gondolod,hogy majd 800ft-ot kiadok 4db 'bio' répáért a bio boltban mikor a többi helyen ennyiből egy kilót is megveszek.

Itt nem a spórolásról vagy a 'nem szeretem eléggé az állatot'-ról van szó.


Semmi értelme ennek a bio dolognak,ha valami baja lesz (remélem nem) a tengeri malacodnak az nem az élelem miatt lesz.Plusz,megmodod a bio répát a csap alatt és máris ott a sok vegyszer.Nem gondolod,hogy a csapból forrásvíz folyik.Csapvizet is iszik a malacka gondolom,nem a palackozott oxigénnel dúsított 300ft/L-es vizet.:D

2021. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, akkor egyetértünk! :)
2021. szept. 7. 17:00
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
A miénk boltit evett,7 évig êlt.Az szép kor.Barátnőm nyula meg ettől pusztult el .Melyik állatra hogy hat.
2021. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
De honnan tudjátok,hogy attól pusztult el? Elmondta? :D
2021. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Szarul volt,elvitte dokihoz,ő mondta.
2021. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És meghámozzátok azért a boltban/piacon/zöldségesnél vásárolt dolgokat, mielőtt a malacnak adjátok?
2021. szept. 14. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is megeszem azt a zöldséget, mégis megvagyok :D
2021. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De te tengerimalac vagy?
2021. szept. 15. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Állattól, embertől függetlenül a zöldség és gyümölcs héján van a legtöbb szennyeződés és vegyszer, így a hámozás nem árthat, sőt, hisz a vízzel nem távolítható el minden.
2021. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!