Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vettünk egy tengeri malacot a másik mellé, de ugye még össze szoktatás van utána mennek egy ketrecbe addig külön... akváriumba tartottuk eddig ,tudom hogy nem jó és nem szabad így tartani de azt az egy -két napot gondoltam ki bírja. Csakhogy az okos barátom elhozott egy ketrecet amibe nyulakat tartottak ,de már jól el van kopva.

Mondtam neki először jól fertőtlenítse át ecettel utána a malac. Persze hogy csak úgy bele rakta ,még a rács pókhálós volt, de a malac rágja a ketrecet.

Kérdésem a következő, lehet a malackának valami baja ebből hogy koszos rácsot rágott? Meg ugye nyúl volt benne.



2021. szept. 13. 23:35
 1/4 anonim válasza:
100%
90%,hogy semmi baja nem lesz tőle,nem ártana mondjuk áttakarítani azt a ketrecet mihamarabb :), Nyugi
2021. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Semmi baja.
2021. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A rács rágásától fémmérgezést kaphat, pláne, ha rozsdás és attól is, ha festett a rács. Ha csak kosz van rajta, akkor nem lesz baja.
2021. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem értem hogy ha koszos, miért nem takarítod le! Szem em lesz baja, első jól mi dja
2021. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!