Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a hörcsögöm. Egész nap...

Beteg a hörcsögöm. Egész nap vakarózott, és tiszta seb lett a háta, amit csak most vettünk észre. Mit tehetnénk? Van olyan állatorvosi rendelő, ami még ilyenkor fogad?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát..... nem tudom Hol laksz?
2010. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát az a gond h szerintem nemigen de próbáld meg hogy 1 kis vizes zsepivel átörölgeted de elötte nyomd ki tehát ne teljesen vizesen és langyos vízbe

remélem segítettem

2010. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állat klinikákon még talán van Tatán, Miskolcon, Szekszárdon.


1. válaszoló voltam....

2010. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dabasi vagyok. Dr Doricsák János van itt a közelünkben, megpróbálkozunk vele.
2010. szept. 1. 19:53
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ezek csak atkák, a patkányom már 2xszer volt így. Ha nem nagyon súlyos a helyzet holnap is elviheted addig nem lesz baja, de annál tovább ne halasztgasd, valószínű szurit fog kapni, aztán vissza kell vinni megismételni és pár nap múlva kutyabaja sem lesz, ne aggódj. :)
2010. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dabas..... Nincs messze tölünk :)

Sok Sikert

1. válaszoló voltam

2010. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fizess ki érte a klinikán 10.000-et, vagy vegyél egyet 500ért!
2010. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Inkább kifizetek, mert ezek a hörcsögök nem minden napi kis jószágok, és nagyon a szívünkhoz nőttek. De ha neked van szíved nézni, hogy egy állat szenved, akkor elég érzéketlen figura lehetsz...


Ma voltunk végül, kapott az egyik szurit, holnap meg megyünk vissza nekik ilyen speciális atkaírtó samponért.

2010. szept. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!