Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot ajánlotok?

Milyen állatot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van 1 kutyám és 2 macskám (A macskák bent szoktak lenni néha, de általában akkor otthon vagyok). És emellett én már évek óta mindig tartok egy kisemlőst. Legutóbb 2 egerem volt, de 2 évig éltek mert ugye kevés idejük van. :( Most is szeretnék egy állatot, de valami nagyobbat egy egérnél. Reggel 8-tól délután 1, 2-ig nincs otthon senki. 3 közül nem tudok dönteni, akinek voltak ilyen állatai azoknak mi a véleménye, tapasztalatuk?

-Patkány

-Vadászgörény

-Papagáj (Igen, a papagáj nem kisemlős de ő is ranglistán van)



2021. okt. 15. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem hullámos vs patkány tapasztalatom van. Részemről a patik a nyerők, a családom összes többi tagja papagáj párti maradt.


A papagáj szvsz csak akkor jó, ha hagyod élni. Jó nagy röpde, társak, röpködhessen kint is. Kicsi helyen, egyedül NE. És nem simiznivaló, még ha vakargatást igényelheti, elüldögél az ujjadon mig TVzel stb. Ragaszkodók meg minden de valahogy nekem olyan kis mini reptiliánok xD


A patkány is elélhet 4-6 évet is, ha mázlid van, és nem tömöd trendi "direkt patkányoknak keszült" vackokkal. Őket is 2-3 fős brigadban kell tartani minimum, nagyobb helyen és napobta kiengedni, de valahogy minden egyszerűbb emberközpontúbb.... olyan kis okosak, ragaszkodók, már már emberek.


Én is gondolkodtam görenyen, de azokat oltatni kell meg cukorbeteg lesznek stb.

2021. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat, patkány lesz, a cicák át lesznek szoktatva egy szobába. :)
2021. okt. 16. 17:05
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!! Jó hogy megírtad. Ha van kérdésed, nyugodtan írhatsz privátban is.

(11.válaszoló)

2021. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!