Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot vennék viszont...

Tengerimalacot vennék viszont nem szeretnék mellé társat! Mi történhet abban az esetben ha egyedül lesz ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 22:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%
Depressziós lesz. Legyen társa, vagy ne legyen malac, kimeld meg őt is ezzel.
2021. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Depresszios lesz, nem eszik, meghal, sztori vege.

Tarts akkor horcsogot, annak nem kell tars. Vagy semmit :D

2021. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Heló!


Nekünk majdnem 8 évig élt egyedül. Minden rendben volt vele, egészséges volt, evett rendesen, és láthatóan remekül érezte magát, viszont ehhez az is hozzájárult, hogy rengeteget foglalkoztunk vele, több órát töltött naponta a helyén kívül (például imádott édesanyám mellkasán aludni, vagy mellette :D)

2021. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem szeretnél mellé társat, akkor ne malacot nézegess, jobb neki ott ahol van, csapatban.

Neked mi élvezet lenne abba hogy rakod elé a szénát, tápot, és csak egy gubbasztó, kedvtelen állatot látsz.

2021. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Az hogy életben van nem azt jelenti hogy jól érzi magát. A tengerimalac társas lény. Az ember nem tudja pótolni a társat, mert egyrészt nem tud vele lenni 24 órában, másrészt a malac nem is fogad el minket társként. Persze életben van, de jó ez neki?

Együtt élő tengerimalacoknak erősebb az immunredszere, jobb az étvágyuk, élénkebbek, és bátrabbak is. Ebből is látszik, hogy a tengerimalacnak jót tesz a társ.

2021. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt egyedül tartva, de csak mert szegény nem volt 100-as,vagy nem tudom de valami idegi problémája volt, a társai folyton bánották és meg akarták ölni, aztán megkaptam mert muszáj volt elvinni onnan ahol tartották...

Utána is mindig nagyon furcsa volt az a malac, totál önkívületi állapotban volt állandóan, nem is élt túl sokáig. Szóval nem egeszséges egyedül tartani őket, amelyiket egyedül kell ott már eleve baj van, vagy baj lesz.

De ezelőtt is voltak tengerimalacaim, de mindig kettőt vettünk.

2021. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi az, hogy nem szeretnél? Direkt ki akarsz b*szni vele? Ez nem így működik. Akkor vegyél hörcsögöt.
2021. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne vegyél. Fogadj örökbe.


Magyar Tengerimalac Védő Közhasznú Egyesület

Együtt a Kisállatokért Alapítvány

Hörcsögmentés

2021. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 asper ***** válasza:
63%
Állatot akarsz, de leszarod hogy érzi magát?
2021. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez olyan mimtha azt kérdeznéd hogy nyulat akarsz de nem akarsz neki szénát venni, mi történhet ha inkább milánói makarónival eteted.

A tengerimalac társas lény, egyedül tartani kb olyan mintha lenne egy gyerekem akit a szobájában tartanék, nem találkozhat más gyerekkel, nincsenek tesói, ott vagyok én neki napi pár órában az nem elég neki? Minden normális szülő hülyének nézne hiszen nekik komoly szociális igényük van más gyerekekkel lenni.

2021. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!