Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögöm baja?

Mi lehet a hörcsögöm baja?

Figyelt kérdés
A hörim most lett egy éves. Csendes kisállat volt, de most két hete folyton makog hol hangosabban hol pedig halkabban és tényleg szinte egész nap ez van. Ja és ami furcsaság, hogy eddig a házában aludt, de most a fogkoptatojara es a kerekére fekszik rá. Eszik, iszik, futkozik, nincs külső sérülése. Az orvos szerint semmi baja, de semmi konkrét dolgot nem mondod ezen kívül. Szerintetek mi okozhatja ezt?
2021. okt. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Egyedül van
2021. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy mi okozhatja, de szeretném leírni, hogy az elsőre semmiféleképpen ne halgass. A hörcsög magányos állat, tilos többet együtt tartani! Akármilyen hörcsögről beszélünk (most feltételezem, hogy arany, vagy dzsungáriai törpe), ő egy időzített bomba. Az egyik pillanatban még jól kijönnek, a másik pillanatban már az erősebb megölte a gyengébbet (gyerekkoromban tartottam utoljára együtt höriket, az egyik hörcsögöm elkezdte megenni a másikat, miután megölte).

A hörcsögök a természetben is magányosan élnek, csakis párzási időszakban találkoznak, akkor is csak a párzás erejéig. Kölyökként még az alomtársakkal kijönnek, de mivel néhány hetesen leválnak anyjukról, így ez az időszak sem tart sokáig.

2021. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hirtelen tengerimalacra gondoltam, azért írtam azt. Pedig kétszer is írva van, hogy hörcsög...
2021. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia! egyedül van?
2021. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert lehet ez okozhatja a problémát.
2021. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!