Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek az ellen hogy a...

Kíra5 kérdése:

Mit tegyek az ellen hogy a torpenyulam ne kaparjon 0-24ben vagy mi lehet az oka? nem tudok tőle aludni éjjel nőstény nyulrol van szo

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van veled?
2021. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mennél mégegy nyulat
2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*mellé
2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A 2 nyuszi jó ötlet vagy takard le este a kis helyét ahol alszik. Én kérdeztem mióta van veled ugyanis ha új akkor új neki minden és meg kell szokja a helyét és azért kapar vagy ha történt valami változás hely vagy egyéb más lehet azért csinálja mert a nyulak nem igazán jól viselik a változást.Egy idő után egyébként alkalmazkodni fog hozzad és megszokja mikor van alvás és nem fog kaparni általában de minden nyuszi más
2021. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kalamajka válasza:
71%

Nekem 9 évig volt ivaros kan törpenyulam, ha nem akarod, hogy az őrületbe kergessen, zárd el éjjelre. Nappal kiengedheted, ha vele vagy, de szobatisztaságra, amíg ivaros, szerintem nem tudod rászoktatni. Üregi állatok, nekik kell a sötét zug, ahova ebújhat, talán ezért kapar. Szerezz be neki egy odút.

Miután elpusztult szegény, úgy döntöttem, inkább kutyát tartok..

2021. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivaros az ivartalanítás segíthet . Van neki este elég széna és víz ? Frissen lett cserélve az alom vagy többnapos ?
2021. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!