Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Hogyan semlegesíthet...

S. O. S.! Hogyan semlegesíthetném az egérragacsot?

Figyelt kérdés
Találtam egy kisegeret az egérragacsban és még életben van. Hogyan tudnám belőle kiszedni, anélkül, hogy megölném? Vízzel nem lehet, mert régebben kipróbáltam, és belepusztult... (Ja a ragacsot nem én tettem ki, hanem a szüleim)
2010. szept. 4. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
olajjal próbáld meg!
2010. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet kiszedni belőle :-(((

Legközelebb szedd össze a szüleid által kirakott ragacsokat és tegyél helyette olyan egérfogót amibe belemegy és bezáródik, utána kiengedheted a mezőn vagy valahol. Olyan jó érzés lesz, meglátod...

Nem lennék a hleyedben, végignézni szegényke haláltusáját :-(((

Azért ha valamivel sikerül kiszedni, írd meg légyszi'!

2010. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztm benzines zsebivel, vagy talán körömlakk lemosóval(xD) vagy valami ilyesmivel ha megpróbálnád ledörzsölni róla a ragacsot, esetleg sikerülhet.:)
2010. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kifolyt egérragasztó-ragacs könnyebben eltávolítható Brigéciol D-3 emuziós zsírtalamitó - motormosó szerrel ...


csak ennyit találtam!:(((

2010. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki tudtam szedni belőle puszta kézzel, de most szegény olyan, mintha gúzsba lenne kötve. :(( Nyakig ragasztós...
2010. szept. 4. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Szegény egéren szerintem nem lehet már segíteni, biztos evett is a ragasztóból, ami összeragasztja a beleit is...

Én a helyedben fejbe vágnám valamivel, hogy ne szenvedjen, és felszedném a csapdákat, kicserélném élve fogóra...

2010. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd azért írd meg, mi lett a sorsa.:(
2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Agyon lett csapva, hogy ne szenvedjen tovább.
2010. szept. 5. 08:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!