Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mint kiderült, vemhes lett az...

Mint kiderült, vemhes lett az egyik tengerimalacom 4 évesen. Sajnos ezt már nem tudjuk vissza fordítani, ezért tudnátok segíteni?🐹🐾

Figyelt kérdés
elpusztult a régi barátja ezért vettünk neki újat és kiderült, hogy a tenyésztő rosszul állapította meg a nemét és fiú... A régi malackám vemhes lett. Milyen előkészületek kellenek? Kell vele különösebb módon foglalkozni?

2021. nov. 22. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Állatorvossal konzultálj.

Ha egy tengeri nem szült fiatalon, és idősebb korban vemhesül először, abba könnyen belepusztulhat, mert addigra csontosodik a medencéje. Nagyon veszélyes idősebb korban szülniük először, szerintem állatorvost kérdezd meg, mit javasol.

2021. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

C-vitamint kell neki adni, mert ilyenkor jelentősen megnő rá az igény. Arra is figyelni kell, hogy a vemhesség ideje alatt ne hízzon el. C-vitaminból mi a Cebiont használtuk. Kapjon sok szénát Egyébként semmi különöset nem igényel. Amikor világra jönnek a kicsik, egy jó ideig nem szabad hozzájuk nyúlni. Illetve a szülés után figyelni kell, hogy az anya megette-e a méhlepényt.

Ezt olvasd el, minden fontos dolgot leír:

[link]

2021. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:13-as: NEM IGAZ, hogy semmi különöset nem igényel. Figyelmen kívül hagytad, hogy egy még nem szült 4 éves nőstényről van szó!

Olvasd el itt, ha nem hiszel nekem:

[link]


Nem véletlen írtam, hogy rámehet a malac élete... (első voltam)

2021. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Basszus, azt a mondatot ki akartam törölni, csak elfelejtettem.
2021. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy éves kora előtt ha nem fialt, akkor tényleg elpusztulhat. Beszélj egy olyan àllatorvossal aki ért hozzàjuk. Talán még tudja ivartalanítani.
2021. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Exós állatorvoshoz fordulj mindenképp, ne simához; illetve én a tengerimalacmentőktől kérnék tanácsot, elhanyagolt malackák között ők biztosan találkoztak már idősebb vemhességgel, fogják tudni, hogy mire figyelj.
2021. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Megoldja magának, csak legyen egyedül, nyugalomban, és legyen neki búvóhely, víz, és alom bőven.
2021. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
Ne pontozzátok le azt, aki segíteni akar (2-es, 4-es)! Csak elírt egy mondatot.
2021. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Az állat nem mindenki számára dísztárgy utolsó. Valakinek családtag
2021. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
5%

9.-re.


DE KELL!!!


(Ne baX ki a kollégákkal, jön a karácsony, és a gyereknek kell a retkes új Ájfos13+.)

2021. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!