Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a patkany intelige...

Aniko49 kérdése:

Szerintetek a patkany inteligens allat?

Figyelt kérdés
Amit allitasz tamaszd is ala ervekkel,ne csak roviden ird hogy igen vagy nem.

#kissemlos
2021. nov. 30. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Anikó! Az 'inteligens' szót így írjuk helyesen: intelligens. További sok sikert a patkányok értelmi szinvonalát firtató kérdéséhez.
2021. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon!


[link]

2021. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 1-es sorszámú anonim! A szín szót, és annak származékát, a színvonalat hosszú í-vel írjuk helyesen. További kevés sikert mások kéretlen, lebecsülő kioktatásához.

A patkány állítólag intelligens.

2021. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Kedves harmadik hozzászóló. Az 'és' szó elé nem teszünk vesszőt illetve az '1-es' nem sorszám. További sok sikert a kéretlen, lebecsülő kioktatók kéretlen, lebecsülő kioktatásához.
2021. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 4 - es válaszoló. Az "illetve" szó elé pedig teszünk vesszőt ebben a helyzetben. Továbbá nem aposztrófot használunk idézőjel helyett.
2021. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös válaszoló. A '4 - est' így írjuk helyesen: '4-es'. Továbbá azért használok aposztrófot mert épp nem tudok idézőjelet írni a billentyűzetemen de arra gondoltam, hogy ezt a hozzád hasonló okoskodó puncik is fel tudják majd fogni.


Belátom, hogy tévedtem.

2021. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Kedves hatos. Én a te okoskodó punci hozzászólásodra válaszoltam. És de, úgy írjuk, mert nem idéztem senkitől, a 4 - es egy megszólítás ebben az esetben, mintha egy nevet használnék, azt sem teszed idézőjelbe. Nem kell idézőjelbe rakni ezt sem. Amúgy a "mert" előtt vesszőt használunk, ahogy a "de" elé is vesszőt rakunk. Az a legviccesebb az egészben, hogy az után sem tudtál helyesen írni, hogy egyértelműen számítottál rá, hogy hiba esetén beléd kötnek.
2021. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Bocsánat *azután ;)
2021. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy te a kötőjel előtt és után - fantasztikusan egyéni módon - szóközöket is használsz, de amúgy nem kell. Még mindig nem kezdünk mondatot az és szóval...


A legviccesebb, hogy kijavítasz valakit anélkül, hogy tudnál helyesen írni.

2021. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves anonim 1 igazad van maskor jobban odafigyelek.
2021. nov. 30. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!