Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bérgyilkost keresek! Meg...

Bérgyilkost keresek! Meg kellene ölni egy állatot, amelyik ravaszabb nálam. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Elsősorban vadászgörényt tartó gazdikat keresek. Egerek és emberek témakörben. Link lent. Előre is köszi! :)
2010. szept. 6. 01:00
 1/9 A kérdező kommentje:
2010. szept. 6. 01:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, a göri az jó erre a célra, de nekem nincs sajnos :)
2010. szept. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gipszes liszt hidd el be fog válni. Oda is beírtam.
2010. szept. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Legyél Te a ravaszabb

Írasd a nevére a lakást, aztán vegyél fel rá jó sok hitelt valamelyik bankban.

Pár év múlva a bank tutira kilakoltatja, te pedig a kapott pénzből megveheted a lakását bagóért.

2010. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
LOL xD
2010. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Sikerült kinyiffantani?

2010. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mit írjak ki a gipszes lisztre, hogy megegye? Mert nem nyúl hozzá... :(


Gyűlölöm!!!!!!!!


Görit akarooooook!!!!!

2010. szept. 7. 06:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! én vagyok az,aki a másik kérdésedhez is írta a gorényt:) Hát nagyon szívesen elvinném,de sajnos nagyon messze vagytok.:( Remélem sikerul kinyirni a kis csavargót,engem is nagyon idegesítene,de szerencsére itt az én kis gorcsom:D
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dunsztos üveggel próbáltad már?


Fogysz egy 5l-t (vagy annál nagyobbat).Fogsz egy harisnyát, levágod az egyik szárát és a zokni részt, így egy csövet kapsz. Az egyik végét ráhúzod a dunsztos üvegre, és rögzíted bef.gumival. A másik végét annyira vágod le, hogy ha belefordítod az üvegbe a szája összezáródjon, de ne érjen le.


Aztán az üvegbe teszel "illatos" cuccot (pl: félbevágott alma, szőlő, néhány szem mazsola. Ahogy ki akarod venni a kezed érteni fogod miért kell rá a harisnya.



Ezt követően egy kisebb fa darabot támasztasz az üvegnek, hogy fel tudjon kapaszkodni... és kihelyezed... vársz... majd reggel észreveszed, lezárod a tetejét, kiviszed egy erdőbe, vagy szeméttelepre és ott szabadon tudod engedni... hidd el jobb ez így, mint agyon gyilkolászni a gyerek előtt.. ráadásul akkor nem leszel állat, hanem értelmes felnőtt....


Rem. tudtam segíteni...

(mi annó így fogtuk meg otthon a csíkos mókusunkat, és a kertünkben egy csomó egeret!)

2010. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!