Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem rég kaptam egy arany...

Nem rég kaptam egy arany hörcsögöt és még kezdő vagyok.A hörcsögöm 2 hónapos és nem annyira aktív, pár hete ahogy tartottam neki az ételt úgy meg ette most el veszi, be bújik az alvó helyére és meg eszi.Este se nagyon aktív.Ez az egész👇?

Figyelt kérdés
ezen a héten kezdődött, és lehet hogy csak egy hülye kérdés és túl reagálom.

2021. dec. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően éjszakai állat.Nappal alszik. Az ételt begyűjti a pofazacskójába, ill. a teste 2 oldalán is van "zacskószerűség", tehát elég sokat be tud falni, aztán beviszi a kisházába, ahol kiköpködi. Nálunk van egy gombaháza, aminek a kalapjába felviszi a kaját. (úgy viccelünk, hogy a padlására.)Ha van futókereke, azt szeretik használni, de túl sokat ne várj tőle. Ha sokat nyaggatod, megharap.
2021. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el alaposan a hörcsög.info oldalt. Ott minden fontos információt megtalálsz. Csak egyedül szabad tartani szóval mindenképpen maradjon egyedül. Ezt csak azért írom mert lehet hogy lesz olyan hozzá nem értő aki arra biztatna hogy szerezz be neki társat. Na ezt nem szabad csinálni mert darabokra szedhetik egymást. Lépj be facebookon az 5 ezer fős Hörcsög imádók csoportba. Ott is sok segítséget fogsz kapni. Illetve ha van kérdésed vedd fel bátran a kapcsolatot a Hörcsögmentéssel facebookon vagy emailben.
2021. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedését befolyásolhatja az időjárás változás is. Érzi ha front jön-megy. Ezért elképzelhető hogy inaktívvá válik. Mekkora a helye? Milyen felszerelései vannak? Ez is befolyásolja a viselkedését. Hiszen ha egy kicsi és ingerszegény helyen lakik akkor nagy eséllyel kevesebbet fog előjönni hiszen kint léve is unatkozik.
2022. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-nek igaza van. horcsoginfo.hu itt tájékozódj.
2022. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!