Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális? (Törpenyuszik)

Ez normális? (Törpenyuszik)

Figyelt kérdés
Szóval van egy bak nyuszim aki másfél éves és egy hete kapott egy társat. A gond csak az hogy a bak ivartalanítva van, de mikor összeengedtük az új nyuszival, meg akarja hágni... Ez normális?

2021. dec. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Igen,normalis

Igy mutatja ki a dominanciajat

Nem lesz kisnyuszi nyugi😀

Nekem is van nyuszim es kiismertem oket es persze sokat olvastam is a viselkedesukrol

Mig nincs agresszio addig nincs baj de amint ilyet eszreveszel azonnal el kell oket egymastol kuloniteni

Pont ez volt nalunk is

2021. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Az állatoknak mivel sokkal korlátozottabb a kommunikációjuk, így egy mozdulat vagy mozdulatsor több mindent jelenthet. Az, hogy párzó mozdulatot végez, nem csak azt jelenti hogy párzik. Ahogy az első írja, dominál, mivel nem tudja neki elmondani, hogy "én vagyok itt a főnök, vágod?"
2021. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor lehet valamit csinálni? Ezt úgy értem hogy konkrétan félünk hogy összenyomja szegénykét...
2021. dec. 25. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni

Enyemek is csinaljak

Nem fogja osszenyomni

Orulj neki hogy agresszivak egymassal mert akkor mar szet kell oket szedni

Nalam is ez volt

Ha ugy latod hogy a masikat frusztralja ez akkor kulon valasztas marad mas nem

2021. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem agresszivak elirtam
2021. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!