Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor tudom hogy a tengeri...

Mikor tudom hogy a tengeri malacom jól érzi e magát?

Figyelt kérdés

3napja vettem egy nagyon aranyos 7 hetes tengerimalacot, mostmár egész jól viselkedik. Azaz, sokkal elevenebb mint először, futkározik ha kiveszem a ketrecéből, eszik a kezemből, néha oda is megy hozzánk. Megcsikiztük őt és hangot adott ki, kicsit vakaródzott is, most nemtudjuk h ez most jó neki e vagy nem, és a hátát is dögönyöztük de persze óvatosan ( akkor is adott ki hangot ). Most mikor letettük őt nagyon fürgén szaladgált - és kuncogott folyamatosan kb fél percig aztán mikor meg akartuk fogni akkor nagyon fürgén szaladgált.


Ilyenkor jól érzi magát vagy valamit rosszul csináltunk? Értelmes válaszokat kérek.


2010. szept. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen=) De ezt így látatlanba nem tudom megmondani. Mert vagy a félelemtől adott ki hangot, vagy azért mert örült nagyon.De mivel odament hozzátok,ezért gondolom inkább jó kedve volt, mint sem félt. OLvasgasd a tengerimalac.gemon oldalt, hogy minél jobb gazdi lehess.Vannak fent malachangok,hogy melyik mit jelent elvileg, meg különböző jó információk!!!=)
2010. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örül. Az enyémek is hasonlóan viselkednek, de még boldogabb lenne, ha kapna egy azonos nemű társat, de legalább 1 évest, hogy ne legyen köztük a dominanciáért harc.
2010. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második válaszoló tanácsával 100%-ban egyetértek. Rengeteg gazdira váró tengerimalac van, és ők társaslények, egy egyéves, vele azonos nemű malacka nagyon feldobná az életét :)

A hangokat pedig itt tudod meghallgatni:

[link]

Ez alapján be tudod azonosítani, hogy kb. milyen érzelmet hallottál :)

2010. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!