Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 12 hetes törpenyúl mennyi idő...

12 hetes törpenyúl mennyi idő mire helyrejön?

Figyelt kérdés
Van egy 12 hetes törpenyuszim. Tegnap még semmi baja nem volt, ma reggel viszont már nem jött a ketrechez mikor adtam az ennivalót. Szárított fű mindig van nekik, tápot reggel és este adtam egy keveset. A baj az hogy almát is adtam tegnapelőtt neki. Nem akart se enni se inni, ment a hasa. Elvittem állatorvoshoz azt mondta levegő van a hasában, hasfájása van. Kapott szurit 2őt is. Azt mondta pár nap helyre jön. Semmi kedve nincs, eszik mostmar de keveset. Szerintetek mennyi idő mire helyrejön? 😭😭😭

2022. jan. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Par nap alatt megoldodik a problemaja a kis nyuszkonak❤️

Kapott szurit is mint irtad szoval nyugi rendbe fog jonni

Megertem hogy aggodsz mert nekem is van 3 nyuszom es barmi bajuk volna akkor en is nyugtalan volnek

2022. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy hogy írtál. Olyan furcsa, tényleg semmi kedve csak ott kuporog, annyi hogy már nem megy a hasa de alig eszik. Tényleg pár nap múlva olyan lesz mint volt? ❣️😭
2022. jan. 13. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!Nyuszik erzekenyebbek tudod

Ne aggodj mert rendbe jon hamarosan

Egyik nyuszim egyszer gubbasztott 1-2 napig de semmi baja nem volt hala az egnek es utana megint es tiszta ideg voltam de lassan mar 1 eves lesz es makk egeszseges a kis szormokom🥰

Nyugi jol lesz a tied is

2022. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Köszönöm szépen ❣️❣️❣️
2022. jan. 13. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja almat neha adhatsz neki nyugodtan

Kb 2 hetente 1-szer de ne sokat

Repa is okes csak azt se mindennap

Szena mehet minden mennyisegben meg a tapja kimerve

2022. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. Remélem tényleg visszakapom őt és olyan lesz mint ezelőtt 😭
2022. jan. 13. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lesz

Nyaron en dinnyet is szoktam adni a nyusziknak es imadjak😀

Persze nem mindennap a gyumolcscukor miatt de mikor elejuk rakom ugy faljak mint az allat😊Mag nelkul adom oda

2022. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeld ő helyrejött, vele minden ok de a másik nyuszim kezdte ugyanezt, annyi hogy ő eszik de semmi kedve egész nap alszik meg gubbaszt. Nem tudom mit csináljak 😭
2022. jan. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!