Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egérek tartásról lenne pár...

Az egérek tartásról lenne pár kérdésem?👇

Figyelt kérdés

1. Elég egy 80*50*50cm-es ketrecet?

2. Hány fős csapatokban érdemes őket tartani? Milyen neműeket?

3. Tényleg elég erős a szaguk?

4. Van valamilyen jó egeres oldal?ahol minden fontos megtalálható róluk?

5. Tudtok valamilyen jó tápot? Esetleg belinkelnétek



#egér #Helyestartás
2022. jan. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem vannak kígyóim és egy időbe probálkoztam az eleség tartásával is. Szerintem ne kezdj bele borzalmas milyen büdösek tudnak lenni (heti alomcserénél is).
2022. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem táncoló egereim voltak, nem voltak különösebben büdösek, csak mondjuk mint egy hörcsög. Különleges tápokat nem adtam nekik, sima búzát és kukoricát kaptak. Kezdetben csak ketten voltak, aztán később volt hogy 10-en is, nagyon jól el voltak együtt, mindig egy kupacban aludtak :)
2022. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Csak házon és garázson kívül, mondjuk ha van valami pecu. Nyilván ne fagyjanak meg, de ez lenne szerintem az alap. Természetesen macskabiztossá tenni az egészet, mert kiszagolják és mennek
2022. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkora ketrec elég,bármit megesznek,és tényleg elég büdik is,de a nemekre figyelj mert a him felfalja a kölyköket.
2022. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak fehéregereim és nem erős a szaguk (de tény hogy a hím egerek vizelete erősebb mint a nőstényeké). Hetente kell cserélni alattuk a forgácsot és akkor semmit nem lehet érezni.

Elég akkora ketrec amit írtál csak arra figyelj hogy a rács akkora legyen hogy ne férhen ki a fejük rajta, vagy vegyél terráriumot, de mindenképpen legyen lefedve.

Ha nem szeretnéd hogy szaporodjanak akkor mindenképpen vagy csak nőstényeket vagy csak hímeket vegyél, egyébként nem muszáj párban tartani őket, megvannak magányosan is, bár akkor egy kicsit unatkoznak.

Oldal amin szinte minden infó megvan róluk az a wikipédia, de instagramon kérdezhetsz tőlem bármit bármikor, Friend_of_mice néven vagyok fent.

Jó tápot nem tudok ajánlani mivel én nem vagyok ezeknek a csodatápok híve de bármilyen tápot adhatsz nekik ami rágcsálóknak készült.

Egyébként a fő táplálékuk legyen magkeverék, ezekből jó a galamboknak és hörcsögöknek való is, valamint kapjanak gyümölcsöket és zöldségeket, de arra figyelj hogy k-betűseket ne adj nekik mert felfújja őket és elpusztulnak, kivétel ebből a kukorica ami jó fehérje forrás nekik. A répát nem szeretik annyira, de ha csak az van otthon, azt is meg fogják enni.

2022. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*férjen
2022. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 ös köszönöm szépen a normális és tartalmas választ.
2022. jan. 19. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2022. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!