Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyulam?

Miért csinálja ezt a nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, semmi baja a nyulamnak, igazából a kérdésem inkább csak kíváncsiság. Lassan három hónapos kisfiú és páromhoz, aki lány gyakran megy oda és mászik az ölébe, illetve nyalogatja a kezét. Hozzám meginkább feküdni jön, lefekszik mellém aztán várja a simogatást. Engem is szokott nyalogatni, de viszonylag ritkábban. Tudom, hogy a bizalom meg a szeretet jelei ezek nála, inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy miért viselkedik másképpen velünk. Gondoltam már arra, hogy a párom inkább az anyjának nézi a nyuszó engem meg valami havernak. Köszi a válaszokat :D

2022. jan. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az anyját szerinted nyalogatná?

Nekem ebből az jön le, hogy őt jobban kedveli. Lehet, hogy ő többet foglalkozik velük, vagy csak szimplán őt választotta szimpatikusabbnak. Van ilyen.

2022. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Nyuszik között a legdominánsabb kapja a legtöbb nyalogatást és ő dönti el, hogy ki mennyit kap belőle és mikor, szóval ez azt jelenti, hogy bár mindkettőtöket szereti és mindkettőtökkel biztonságban érzi magát, a barátnődet fogadja el a "főnökének" a hierarchiában.
2022. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :D
2022. jan. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!