Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot használsz nyuszi...

Milyen almot használsz nyuszi wc-nek, tengerimalac alá?

Figyelt kérdés

Én forgácsozok mióta vannak malacaim, de amikor műtötték őket simán kutyapelus volt alattuk.

A lázadónak amelyik megrágta a kutyapelenkát hintettem rá forgácsot, hogy ne lássa mi van alatta.



2022. jan. 21. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Faforgács
Faforgács + fürdőszobaszőnyeg
Fapellet + fürdőszobaszőnyeg
Kutyapelus/betegalátét
Kutyapelus/betegalátét + fürdőszobaszőnyeg/kukacos szőnyeg
Eldobhatós alommatrac(pl kenderből)
Mosható alommatrac(pl BunnyBedding)
Egyéb, melyet válaszban kifejtek
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimlacnak a forgács jobb más nagyon büdös.
2022. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszink van, a wc-jükbe fapelletet teszünk, rá egy réteg széna.

A felsorolt válaszok egy részét nem tudom értelmezni, mert a ketrecbe (nyuszinál legalább) max szőnyeget/takarót vagy ezek alternatíváját tesszük (nekünk is bunnybedding van pl) , de ezt meg nem az alomba tesszük.

2022. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
(2 tengerimalac) faforgács plusz ők kihúzkodják a szénát az etetőből maguk alá
2022. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 ezeket az opciókat főleg malacos csoportban olvastam, és ugye nekik az egész ketrecben van almozás. De vannak olyanok akik az egész ketrecet beszórják forgáccsal nyuszinak is. De nyilván a legtöbbnek van wcje.

2022. jan. 21. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Á, értem. Nyuszinál nem szabad aláforgácsozni az egészet, nem tesz jót nekik az ilyesmi. De malacoknál ezekszerint ez is opció.
2022. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam hogy nem szabad, haverom édesanyja mégis megtette...azóta már polifóm van alatta, a wcben pedig pellet. De nem 100% szobatiszta, mivel rendszeresen máshova is ürít a nyuszi.
2022. jan. 21. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szobatiszta a nyuszim, az alomban faforgács és széna. Nincs ketrece, egy fél szobányi elkerített területe van, azon szőnyeg és a széleken leterített kartondoboz, ami azért kell, hogy ne rágcsálja a szőnyeg szélét.
2022. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
A fürdőszoba szőnyeg nagyon jó megoldás, ritkábban kell takarítani és nem lesz olyan büdös, jó a nedvszívó képessége. De a szőnyeg alá persze fapellet kerül.
2022. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kinti nyuszikáim vannak és szalma van alattuk alom gyanánt a házukban.

Elkerített részen a kertben van a "játszóterük".

Hetente cserélem a szalmát és eddig bevált

2022. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!