Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan segíthetek rajta?

Hogyan segíthetek rajta?

Figyelt kérdés
Van egy közel 3 éves törpehörcsögöm. Ma reggel azt vettem észre h nem mozdul meg, a szemei nyitva vannak, mozog a hasa is...vagyis lélegzik, de nem mozog!! Haldoklik?? Hogy segíthetek neki? Segítsetek, légyszi!!! Állatorvoshoz nem tudom elvinni.. :( Az idióta válaszolók kíméljenek...
2010. szept. 9. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nyitott szemmel alszik...
2010. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves volt a törpehörim mikor meghalt, előtte már elég rosszul nézett ki a lábán nem igazán volt szőr, kicsit soványkás volt és csak ült a kerékben nem tekert. Délutánra mikor hazaértem az etetőtáljában volt beletekeredve és örökre elaludt. Sajnálom, de sztem már nincs sok hátra neki.
2010. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Rossz hírem van.Sajnos haldoklik a hörid.Így is nagyon szép kort megért, az enyém 2 évet élt.Csúnyán hangzik,de segítsd át a túlvilágra szegénykét. :(
2010. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sajnos a törpehörcsögök csak néhány évet élnek, rendszerint 1-2 :(
2010. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki hullót a szőrre ?

Nekem volt egy hörcsögöm alig mozgót nem evet ivót,teljesen kopasz volt már a végén és egy szer csak meghalt szegény 2 éves volt.

3-évnél nem élnek nagyon többet.

2010. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen...sajnos meghalt délután :( Köszönöm a válaszokat. Pedig már annyira hozzám nőtt...de már tényleg öreg volt szegény, látszott rajta, alig mozgott, sovány is volt...jobb így neki :(
2010. szept. 9. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

az enyém is így hal meg :'(

úúgy hiányzik

2010. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!