Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög nálatok se nagyon...

A hörcsög nálatok se nagyon eszi az almát? Nem szereti, milyen vitaminpótlók vannak nekik? Nem akarom hogy vitaminihányos legyen

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki mást is: répa, uborka, saláta, pitypang, tyúkhúr, paprika, stb. Ami épp van otthon, azzal kínáld meg.
2022. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsögök etetése ennél azért jóval összetettebb. Minden nap szükségük van több féle gyümlcsre, zöldségre változatosan. Ha jól értem csak almával eteted, így valószínűleg már most van vitaminhiánya. Olvasd át ezt az oldalt, megfelelő táplálás mellett semmi szükség vitaminpótlókra.

[link]

2022. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém szereti az almát,de a banánt nem.
2022. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
K betűset ne adj, attól felpuffad. En anno, az alma mellé adtam tápot, vagy mit, ilyen eleseget amit vettem neki a boltba, meg vagtam az alma melle, kicsi sajt darabokat. Neha meg repat is. Amit nem eszik meg azt az almat mindig vedd ki, h az ne ott "rohadjon" meg. :)
2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Olvasd el a 2-es válaszoló által linkelt oldalt, ott mindent megtalálsz.


Először is egy jó minőségű táp kell. Gyümit csak ritkán adj törpének a cukortartalom miatt, inkább a zöldségek között nézelődj.


Ha mindenképp szeretnél adni neki vitamint, akkor a BiogenicPet Rodentet ajánlom; nem drága és sokáig elég.

2022. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 28. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul nem is arany hanem törpehöri? Jaj egyem meg. :) akkor mindenképp táp es ök kevesebb almat esznek. Nekunk volt felszerelve neki ilyen kis csővel felszerelt itokaja. Nemtudom elmagyarazni de abból kitudta szivni, szopogatni a vizet. Szerintem szerette. Kis állatkereskedesbe kapható.
2022. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!