Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macskát össze lehet szoktatni...

Macskát össze lehet szoktatni patkánnyal úgy, hogy nyugodtan éljenek együtt a lakásban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Össze lehet, mert én napos csibéket tudtam összeszoktatni, de eleinte figyelni kell a macskát és azonnal a fejére csapni, ha el akarja kapni a patkányt.
2022. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a macska Maine Coon, nem pedig udvarra kijárós, madarászó, egerésző házi macska.
2022. jan. 31. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Miért akarsz zsákmányállat mellé ragadozót? (vagy fordítva)

Össze lehet végül is,leginkább ez macska függő,de miért is kockáztatnád meg,hogy baleset legyen ameddig nem vagy mondjuk otthon? Macska elől nem nagyon tudsz elzárni semmit,ha pedig elzárod szét marrja azt ami mögé elzártad előle..

2022. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4: A csuklyás patkányok intelligensebbek némely embernél.
2022. jan. 31. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Szabályt a macska csak addig tartja be, amíg ott vagy.

Lehet hogy nem fogja megenni, "csak" eljátszik vele és kiteríti.

2022. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem. És nem értem, hogy mért kéne.
2022. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén kérdezem. Szerinted egy ragadozó és egy préda állat együtt tartása problémamentes?
2022. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt már nyúl vadászatra tenyésztett kutyám, ami a nyúllal aludt együtt. Ezért jutott eszembe.
2022. jan. 31. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Nálam foxterrier őrizte a tyúkokat a baromfiudvarban.
2022. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Annyira tudod összeszoktatni mint kanárival, vagy kaméleont a léggyel. Ahogy a #3-as is írta ragadozót a zsákmányával nem lehet összeszoktatni. Meg fogja "ösztönszerűen" támadni. Főleg egy macska. Elég a patkánynak egy rossz mozdulat vagy a macska csak "játszani" akar vele amikor nem vagy ott és el fogja kapni.
2022. febr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!