Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire lehet probléma, ha a...

Mennyire lehet probléma, ha a törpenyúl kekszet evett?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a törpenyulamat, messzebbről szállították ide és a szállítóval a kocsiba volt egy rokona, aki ilyen olkás akármilyen kekszet adott a nyulamnak, láttam a dobozában, amiben megkaptam volt még egy darab, ami meg volt rágva.

Jelenleg nagyon ideges vagyok, alig eszik mióta hazahoztam, pedig rendes tápot kapott. Nem kakil egyáltalán órák óta mióta megérkezett és csak iszik folyamatosan. Lehet valami gondja attól a keksztől? Tudom, hogy nem szabad neki adni semmi hasonlót szóval most nem tudom mit csináljak



2022. febr. 12. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy baja lett tőle.

Inkább csak stressz.Új környezet,te is ott zizegsz,szállítás okozta stressz..

Hagyd egy kicsit békén,csak figyelgesd.Had rendezkedjen be,most meg kell szoknia az új otthonát,az új arcokat,az új szagokat.

Ez egy préda állat,szegényre a puszta jelenléted is a frászt tudja hozni.

2022. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!