Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac? (Többi alább)

Tengerimalac? (Többi alább)

Figyelt kérdés
Tegnap hoztunk 2 lány malackát. Viszont az autóút kb 20 perces volt. Aztán itthon még a helyükre is be kellett költöztetni őket. Attól tartok, hogy a tegnapi nap túlságosan megviselte őket. Ugyanúgy vannak a helyükön mint,este mikor utoljára láttam. Egyik az egyik, másik a másik sarokban. Pedig testvérek és eddig állítólag mindenhová követték egymást. Már voltak tengerimalacaim régen is,de ők helyből lettek hozva és pár perc alatt ,gyalog hazaértünk velük. Ők legalább már aznap éjjel motoszkáltak. Tehetek értük valamit, hogy megkönnyítésem a helyzetüket? Lehet, hogy buta kérdés, de nem kaphattak sokkot? Nagyon aggódom értük.

2022. febr. 15. 03:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztis jobb ledz ma már.

De aranyosak lehetnek, milyem szinűek?

2022. febr. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk ne aggódj. Majd megszokják az új helyet, és jó lesz.
2022. febr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy megszokták e már!
2022. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj elég félős állatkák, utaztak is, új hely is, malacfüggő is, simán eltelhet pár napba amíg kimerészkednek.

Azt vettem észre amúgy nem feltétlenül kell lopakodni körülöttük, ha természetesen viselkedtek hamar rájönnek hogy oké hogy zajok vannak meg ott járkáltok de nem történik velük semmi. Volt nálunk egy NAGYON félős malac, kb életében először került kapcsolatba emberrel, konkrétan beraktam a ketrec közepére és lelapult a forgácsba, nem mert menekülni se. Na, anya feltette az íróasztala mellé és mellette dolgozgatott, pár nap alatt már óvatosan ki is merészkedett a malac.

2022. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ma adtam nekik egy kis almát és egyből elkezdték enni. Már volt egy kis pisi és bogyóztak is. Hajnalban még pisit nem láttam. Ez is aggasztott. Jelenleg néha már egy apró motoszkálást is hallani. Kicsit kézbe is vettem őket és az egyik nagyon halkan "makogott". Na jó,sosem tudtam, hogy mi a pontos neve annak a hangnak,amit kiadott. :') Mindenesetre régen a malackáim akkor adták ki ezt a hangot,ha jól érezték magukat.


Egyébként rozsdabarna és fekete foltosak. A fejükön és az egyik orrán pedig apró fehér szőrpamacs van.

Később tudok majd elvileg feltölteni egy képet. Most csak olyan van,amikor meghoztuk őket. Akkor még a szállítódobozban lettek lefényképezve. Esetleg, ha jó,akkor egyenlőre azt is feltölthetem.

2022. febr. 15. 10:22
 6/27 anonim ***** válasza:
Várjuk. 🙂
2022. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


A ketrecükben éppen elbújtak.

2022. febr. 15. 13:52
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
De aranyosak!🙂
2022. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2022. febr. 15. 14:12
 10/27 anonim ***** válasza:

Nahyon cukik. 🙂 Köszi hogy megosztottad velünk. 🙂

6-os voltam

2022. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!