Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöknek ketrec v terrárium?

Hörcsögöknek ketrec v terrárium?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Ketrec
Terrárium
Műanyag doboz
Saját készítésű
Egyéb (leírom kommentben)
34 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Légyszi indokoljátok is meg
2022. febr. 15. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
A ketrec jobban szellőző és tudja koptatni is a fogát.
2022. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Ugye nem arra gondolsz hogy a rácsok rágása jó fogkoptatására? Amúgy köszönöm
2022. febr. 15. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Talán faketrecre gondolt.
2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

3

Nem jó, de kielégíti ha van koptató és igényesen be van rendezve akkor teljesen mindegy miből van. A lényeg az, hogy ne olyan legyen ami felszívja a nedvességet mert berohadhat ha jelölget.

2022. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
2022. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
92%

Itt megtalálsz minden fontos infót a hörcsögtartásról.

[link]

[link]

2022. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy megfelelő méretű terrárium vagy műanyag tárolódoboz ugyanúgy szellőzik mint egy ketrec. Egyébként a zárt oldalú hely jobb. A hörcsögök a vadonban egy nagy sík kopár területen élnek és földalatti járatokat ásnak. Így fogságban is célszerű legalább 10-30 cm vastagon almozni a helyet hogy járatokat tudjon benne ásni. A legtöbb ketrec alomtálca maximum 10-15 cm magas. Így ezekben nem lehet elég almot tenni mert a hörcsög hamar kikotorja. Egyébként a horcsoginfon részletesen le van írva a lakhelyek menüpont alatti almenüpontokban az egyes helyek előnye és hátránya.
2022. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Hörcsögtől függ. Nekem volt, hogy felmaszott a ketrecben, ameddig bírt, és rágta a rácsot. Este nem a legjobb buli. Volt, aki nem, beérte az ágakkal.

Ketrecet ettől függetlenül inkább tudnék javasolni, mert nagyon szuper alagutakat és kiegészítőket tudsz hozzá venni, és (szerintem) nem büdösödik annyira az alom. Barátnőmnél a hörik mindig elég szagosak a terráriumban.

2022. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Én az akváriumokat jobban szeretem mert több féle képpen be lehet rendezni. Napi egyszer-kétszer amúgy is szellőztet az ember, szerintem nem reked meg az elhasznált levegő hogy zavaró legyen
2022. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!