Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor ne tartsam együtt...

Most akkor ne tartsam együtt őket? Pedig olyan jól elvannak.

Figyelt kérdés
Vettem egy hím és egy nőstény aranyhörit. Az eladó azt mondta a hím 7 a nőstény 5-6 hónapos. Eddig is együtt voltak tartva és nem bántják egymást. Most én is egy helyre tettem be őket és tök jól elvannak, együtt esznek, együtt alszanak stb, pedig nem testvérek és már bőven ivarérettek is. Lehetséges, hogy szépen eléldegélnek együtt vagy mindenképp külön kell tennem őket?
2010. szept. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy rakd külön?!
2010. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A neten olvastam, hogy magányosan élnek a természetben is ezért külön kell őket tartani.
2010. szept. 11. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így van. De attól még össze lehet őket szoktatni. Ha eddig nem randalíroztak, nem veszekedtek, akkor addig együtt maradhatnak, míg nem veszekednek komolyabban. Talán életük végéig is. Csak akkor kéne őket szétszedni, ha mégis testvérek, mert ugye egy fiú egy lánnyal szaporodni fog, és a testvérek kicsinyei kevésbé életképesek. Illetve ha nem szeretnél kishörit...
2010. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!