Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha rágja a...

Mit csináljak ha rágja a tengeri cocccám a házát?

Figyelt kérdés
A tengeri cocáim rágják az ujj faházukat,erős paprika segít rajta,hogy ne rágcsálják?
2010. szept. 11. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért rágják, hogy koptassák a fogukat... Tegyél be nekik vagy fogkoptatót, vagy gyümölcsfa ágakat! Hátha abbahagyják.
2010. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ők tengerimalacok! Rágniuk kell! Nekem is van kettő és mindig rágták a házukat (ami műanyagból volt). Ez veszélyes volt, mert felsértheti a torkukat, ha lenyelnek egy éles darabkát. Ezért kivettem a házat és csináltunk nekik ruhaanyagból egy kis sátorféleséget (a ketrecre volt felrakva és lelógott az alja aforgácsig) az alá be tudnak bújni és nagyon jól érzik magukat. Egy fadarabot meg beraktam nekik, hogy tudják rágni.

Ha nem akarod kivenni a házat, tegyél be te is egy fadarabot hátha azt kezdik el rágni! Bár ez nem valószínű, hogy beválik! Próbáld meg a sátrat!

2010. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok kösz!
2010. szept. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!