Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ajánlanátok lány nyúl ivartala...

Ajánlanátok lány nyúl ivartalanításra orvost Budapesten?

Figyelt kérdés

3.keruletben lakom, Békásmegyeren.

1 éves német kosorru lánykának keresnék normalis orvost, hogy minél kevesebb legyen a kockázata a műtétnek.

Köszönöm a segítséget!



2022. márc. 5. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
2022. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
6%
Dr burbunyakab kelemen
2022. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pestimreiben Marsine.

Esetleg Focusvet vagy Exopet, de ezekben elegge elszalltak az arak.

Mindenkeppen egzotikus vegzettsegu allatorvost keress, aki gazzal altat! Marsinet meleg szivvel ajanlom, nagyon ert a nyuszikhoz es nem horror aron dolgozik.

2022. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zugloi rendelo oltasra, karomvagasra es aprobb dolgokra teljesen szuper, de ivartalanitasra nem igazan vinnem oda a nyuszit.
2022. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
7 az összes nyuszimat oda vittem, ivartalanítására, külön mütétekre is, kiváló rendelö, nyilván azért ajánlom. Te vittél már oda nyuszit, vagy a piacon hallottad?
2022. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én találtam békás közelében egy jó rendelőt. Kéz egzotikus végzettségű orvosuk is van:

[link]

2022. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*két
2022. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 drake13 válasza:
Ahogy a harmadik kommentelő írta: Exopet. Lehet, hogy drága volt az ivartalanítás, de minden úgy történt, ahogyan elmondták előre. Igazi profik dolgoznak ott.
2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!