Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy a csincsillám...

Normális, hogy a csincsillám kb. folyamatosan bogyózik?

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy jön ki belőle ennyi. Az állaga normális, a csin is jól van meg minden, de kitakarítom a helyét és fél óra múlva megint tiszta s**r minden. De szó szerint, minden polca, bújóágya, a föld, homokja, minden. Össze-vissza potyog ki belőle. Ciki, mert mindig ha jön egy vendég, közvetlen előtte kitakarítom, de mire ideér, megint tele van csincsillabogyóval minden, és azt hiszik, én vagyok ilyen igénytelen és ehtekig nem takarítottam. Ráadásul ki is szóródik, kidobálja a ketrecből.
2022. márc. 10. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a csincsillád egy troll, és direkt csinálja.
2022. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Igen, normális mert a csincsillák sokszor esznek keveset és így folyamatosan emésztenek és potyog belőlük a csinbogyó (amit nem tudnak szabályozni)
2022. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Normális, nekem kettő van, takarítás után nem sokkal, már újra sz*rtenger van 😂 A ketrec körül is, mert 150 cm magas a ketrec és mindenhonnan esik ki, ahogy ugrálnak a polcokon.
2022. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de erre milyen választ vársz? Szeretnéd szabályozni a csincsillád székelési szokásait, mert neked így "ciki"? Vegyél plüss csincsillát, az biztos nem bogyózik annyit, nem ciki.
2022. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!