Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan etessem a tengerimalacom ?

Hogyan etessem a tengerimalacom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Olvastam sokmindent, de konkrét javaslást nem találtam.


Van egy elkéozelésem, megmondanátok, hogy ez így jó, vagy sem ? Vagy hogy kellene csinálnom ?


Széna az legyen mindig előttük.


Úgy olvastam, hogy pelletből napi 2 evőkanálnyi a szükséglet per malac.


Kis tálkába reggel berakok neki 2 evőkanál pelletet, vagy reggel és este rakjak elé 1 1 evőkanálnyit ?


Napközbe pedig pl. Elosztva egy fél répa? Vagy valamennyi uborka, zöldség vagy gyümi nasinak ?


Nagyjából jó lenne így ,vagy van amit másképp tegyek ?



2022. márc. 13. 17:37
 1/2 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
2022. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szénának mindig kell előttük lenni. Reggel és este 1-1 evőkanál/malac Versele Laga Complete Cavia táp.

Zöldségre és gyümölcsre nincs szükségük, de ha nagyon szeretnél nekik adni akkor max. 2x egy héten, de csak is valami biot. (Én nem adok nekik zöldséget se gyümölcsöt.) Viszont szeretik a szárított gyógynövényeket, füveket. Az enyémeknek most szárított pitypang van itthon, ezt adom nekik nasiként heti kétszer-háromszor. Inkább ilyesmit ajánlok nasinak, jobb nekik mint a gyümölcs és zöldség.

Az első válaszoló által linkelt oldal is hasznos.

2022. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!