Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a törpenyulam baja?

Mi lehet a törpenyulam baja?

Figyelt kérdés

A törpe nyuszim olyan 6-7 éves lehet, és most a szőre csomókban hullik ki. Ha megsimogatom az egész tenyerem tiszta szőr, már nagyon sokat ki fésűltem belöle de még mindig olyan fura hogy így hullik.MEg lehet már csak bebeszélem de az eggész nyúlam viselkedése érdekes.Nemtudnám megmondani hogy miben csak úgy feltűnt.

Szerintetek mi lehet a baja?

Előre is köszönöm!


2010. szept. 15. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiányos,vagy csak cseréli a szőrét.Ha csak nyúltáppal eteted adj neki vitaminokat vagy etesd csak zöldségekkel és akkor nem kell neki vitamin.
2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a hörcsögömmel volt ez h hullot a szőre aztán kiderült hogy a fára volt alergiás :S

kérdezz meg egy szakértőt vagy ha mész állat kereskedésbe vidd el a nyulat és mutasd meg az eladónak hátha sejti mi baja van !

2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de most hogy újra olvasom a kérdést h 6-7 éves lehet hogy már csak öreg szegényke bár nem tom h meddig élhetnek a nyulak!
2010. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém most vedlik. Én azért a helyedben elvinném megmutatni állatorvosnak, hiszen a nyuszid már nem fiatal...
2010. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem rendbe fog jönni szegényke.
2010. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

olvastam itt hogy van aki azt mondja 6-7 évig élnek van ki 10-12, nem tudom de az már biztos hogy nem fiatal.

Majd megpróbálom ezt a zöldség adagolást csak nem nagyon rajong a zöldségekért.. xD De remélem hogy majd halyre jön!:) Köszönöm nektek:)

2010. szept. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!