Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyuszik összeszoktatása?

Törpe nyuszik összeszoktatása?

Figyelt kérdés

Van egy ivartalanított 9 hónapos lány nyuszim.Szeretnék neki egy pajtit de nemtudom ennyi idősen befogadná e a másik nyuszit.

Fiút vagy lányt kellene inkább?

Mivel jár a szoktatás?

A lány nyuszim eléggé bolondos,morgós kicsit dilis de mikor nyalogatja a plüss nyusziját vagy a szőrös szőnyeget mindig arra gondolok,hogy hiányozhat neki egy nyuszi barát.

Mit gondoltok?



2022. ápr. 26. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk “kamaszodás” után az egynemű TESTVÉR törpenyulak sem fogadták el egymást, külön ketrecben kellett tartani mind a hármat.

Harapták egymást, véresre tépték egymás hátát.

2022. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak ivartalanítottakat lehet. A nyúl egy olyan szenyó, hogy az azonos neművel mindig verekszik. Egyszer egy ivarérett nőstény mellé be tudtam szoktatni egy másikat de úgy, hogy kisbaba korától került oda. Szétszedtem őket 3 hétre talán, újból összeeresztettem, és úgy összeverekedtek, hogy az egyik lyukat harapott a másik fülébe.

Ha meg egy hímet és egy nőstényt eresztessz össze, azok egyfolytában gyaknak. És szülnek, megint párzanaj, megint szülnek, megállás nélkül. Nem véletlen van az kitalálva, hogy "szaporodnak, mint a nyulak".

2022. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!