Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezzek a tengerimala...

Honnan szerezzek a tengerimalacomnak forgácsot a ketrecébe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én kisvárosi vagyok,de van itt is 2 kisállatkereskedés,mi a bnőmmel mindig oda megyünk forgácsot meg szénát is venni.
2010. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésekben lehet kapni, sőt nagyobb áruházakban is (pl.: Tesco, Cora). Én tenyésztőtől rendelem: [link] .
2010. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kriszti83 ***** válasza:
Ha van asztalos ismerősöd, tuti tud neked adni.
2010. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem asztalostól ne kérj, az senki nem ellenőrzi, milyen fából van. Amit állatkereskedésben kapsz, az se drága annyira, de legalább állatnak adható. Érdemes átszitálni használat előtt, mert porzik, az meg nem jó az állatoknak. Szerintem tegyél alájuk csutkaalmot is, az jó nedvszívó és szagszívó, természetes, nem baj, ha megeszik, mert kukoricacsutka, és nem porzik annyira, mint a macskaalom.
2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyesen kérdezted,CSAKIS faforgáccsal almozz és SEMMI mással!!!Megsérülhet a lábuk a csutkaalomtól,elfertőződhet,anélkül,hogy észrevennéd,stb.stb.

Én asztalostól veszem de mindig ki szoktam sütni a bacik-miegymás miatt.Ez azt jelenti,hogy 1 nagyobb tepsin szétterítek kb 2-3 cm-nyit és 100 fokon 5-6 perc.utána ALAPOSAN lehűt és voilá.2 "kisfiam"wan és majd kicsattanak,olyan egészségesek.

2010. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!