Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Üregi és törpenyúl párosítás...

Üregi és törpenyúl párosítás lehetséges?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya, beteg nyulak lennének, ha lennének egyáltalán, az üreginyúl előbb szedné szét a törpenyulat valószínűleg.
2022. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Üregi nyúl a házi nyúl "őse", párosítani lehetne. De törpét sosem paroztatunk nagyobb testűvel.


Mezei nyúllal nem lehet párosítani a házi nyulat.

2022. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bantjak egymast mar voltak egyutt h megnezzem van-e kémia, de nem paroztattam őket. Az üregit én neveltem anno, de el kerult tőlem, viszont most vissza kaptam, 3 éves nőstény voltak már babái. A törpenyulam pedig 2 éves múlt oroszlánfeju és hazi nyul keverek. Kozepes meretu, alig kisebb a nostenynel
2022. máj. 13. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Értesz amúgy a nyúltenyésztéshez? Mert ha nem akkor ne csináld.
2022. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én keveset tudok a szaporodásukról, de en nem csinálnék semmit, van hozzá értő csaladtagom. Csak kíváncsi voltam lehetséges-e, de ha nem hát nem, en nem eroltetem. Ezért kerdeztem meg, hogy tudjam biztonságos-e a dolog. Köszönöm a valaszokat!
2022. máj. 13. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy tudsz valamit a szaporodásról az édeskevés. Ne szaporíts! Hagyd ezt a tenyésztőkre.
2022. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kisebbet nem párosítunk???

szerinted az öszvér mi???

Ló és szamár...a szamár hoz létre utódot...

beteg lenne? dehogy. egészséges utódokat is képes világra hozni.

sok madártenyésutő is teljesen más madarakkal párosítanak. magyarországon pl. egy igen ritka pink fejű, lila hasú törpepapagály született teljesen egészségesen. nem tudom már h milyen fajúak voltak, de totál különböztek.meg is haladta az átlagos törpepapagájok életkorát. a mai napig él.


azt hiszitel h a természetben nincsenek ilyenek???

különböző pókok más fajtól is létre jöttek. találtak egy 16 lábú teljesen szimetrikus és egészséges tenyérnagyságú vajszínű pókot. megvizsgálták a genetikáját s totál más honos más fajú pókok voltak a szülei.

2022. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as a 3-400 kilós szamarat, általában nem az egytonnás shire-ral párosítanak. De amihez nem értesz, miért szólsz hozzá?
2022. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a pók meg a papagáj teljesen más mint egy nyúl. Ekkora hülyeséget mint amit most írtál is régen olvastam. Én is megkérdezném, amit a kilences, amihez nem értesz, miért szólsz hozzá?
2022. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!