Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg ennyire nehéz egy...

Tényleg ennyire nehéz egy öreg törpenyúllal?

Figyelt kérdés
Következő hónapban lesz 12 éves. Látszik rajta, hogy nehezebben mozog, de a fő probléma, hogy már bárhová odapisil és bele is fekszik.. Állandón büdös csinálhatok bármit. Többször takarítom a ketrecét, még az elveimmel is szembe mentem és megfürdettem annyira elviselhetetlen a lakásban a bűz.. Voltunk állatorvosnál, ő azt mondta a veséjével van baj, naponta vittük kezelésre, de semmi nem változott. Végső elkeseredésemben írok, mert semmi nem hoz megoldást. Egyáltalán normális ez az egész?

2022. máj. 28. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen állatorvoshoz vitted, de egzotikus kell, de akármilyen dokihoz is vitted, most jó lenne egy másodvélemény, próbálj ki másikat.

Így elsőre ennyit tudok mondani.

2022. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!