Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kaják veszélyesek a...

Milyen kaják veszélyesek a tengerimalacra nézve?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az egész szemű száraz kukoricába beletörhet a foga.

Meg a héjas csíkos napraforgó héja beakadhat a fogába/ínyébe és tályogot okoz.

Vannak még ilyenek?


2022. jún. 6. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Krumplit ne adj neki se nyersen se megkészitve,ne adj chipszet sós magokat rizst és exotikus gyümölcsöket meg semmilyen hagymafélét.
2022. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de én most ezekre az eledel keverékekre lennék kíváncsi, abból mit válogassak ki neki.
2022. jún. 6. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Eleve gabonát tilos neki adni, szóval amiket írsz azokat nem is szabad adni neki, de nem azért amit írtál, hanem azért mert fűevő állat és nem emészti megfelelően a gabonát.
2022. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de ezeken belül is vannak olyanok, amik nem csak simán egészségtelen, hanem egyenesen veszélyes a számukra, mint amit kettőt írtam fent, engem ezek érdekelnek.
2022. jún. 6. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát amit a boltban megveszel és tengerimalacnak való eleve azzal nem lehet baj de ne adj hörcsögnek valót azt meg sem eszi az ényém.
2022. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A Versele laga tengerimalc tápban VAN gabona. Második az sszetevők között, a növényi eredetű melléktermékek mögött...
2022. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Azok a kaják veszélyesek a tengerimalacra amiket nem említ a tengerimalacok.hu oldal. :) Aszerint etesd.
2022. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.

#5: Én egyszer véletlenül a VL müzliből hörcsögöset vettem, akkor vettem észre, hogy sokkal több és apróbb magból áll és képzeld, sokkal jobban tetszett a cocimnak, azóta a sajátját, ugyanebből a malacosat nem kéri!

De adok neki a VL naturbol is mellé, az gabonamentes, sok zöld granátum és nem az a kis pálcika, hanem nagyobb, keményebb zöld pelletek vannak benne és azt imádja rágcsálni, a fogainak biztos jó, meg a csipkebogyót is imádja benne.

2022. jún. 6. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez az egyik legnagyobb hiba amit malacgazdi elkövethet hogy a fűevő állatát magokkal eteti. Teljesen tönkreteszi az emésztőrendszerét! Egyébként a hörcsögös VL eledelek borzasztó rossz minőségűek. Hörcsögnek egyáltalán nem jók. Gyakorlatilag semmilyen állatnak sem.
2022. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!